Ostatní kosmetika

RŮŽOVÁ VODA

Ke světově nejžádanějším produktům patří “růžová voda”, která vzniká jako druhotný produkt při výrobě růžového oleje.

Je oblíbená zejména pro všestranné využití. Je to průzračná, přirozeně vonící tekutina bez jakýchkoliv přidaných barviv nebo aromat. Lze jí používat jako pleťovou vodu s dezinfekčními účinky (při akné apod.) pro dokna...

RŮŽOVÁ VODA

Ke světově nejžádanějším produktům patří “růžová voda”, která vzniká jako druhotný produkt při výrobě růžového oleje.

Je oblíbená zejména pro všestranné využití. Je to průzračná, přirozeně vonící tekutina bez jakýchkoliv přidaných barviv nebo aromat. Lze jí používat jako pleťovou vodu s dezinfekčními účinky (při akné apod.) pro doknalé vyčištění pleti, je možno s ní ošetřit poraněnou nebo popálenou pokožku, slouží i jako doplňkový léčebný přípravek při ekzémech a alergických reakcích. Voda má přírodní antibakteriální a antiseptické účinky a zklidňuje podrážděnou pokožku.

PŘÍRODNÍ GLYCERINOVÁ MÝDLA

Nabízíme širokou škálu glycerinových mýdel. Mezi nejžádanější patří Mýdla “Aromatherapy”, ve více než dvaceti variantách přírodních vůní a berv (levandule, růže, jalovec, citron, borovice, rozmarín atd.). Jsou v zásadě průsvitná, obsahují drobné rostlinné částečky, skvěle myjí a překrásně voní. Prodávají se buď po jednotlivých kusech nebo v reprezentativním dárkovém balení po 12 nebo 6 kusech.

Příznivcům přírodních mýdel nabízíme i glycerinová mýdla krájená. Jednotlivé “porce” jsou nakrájené z jednoho komkatního kusu mýdla. Jsou rovněž v mnoha variantách barev a vůní.

Zvláštní kategorií jsou “reliéfní mýdla”. Zhotovují se v překrásných tvarově složitých formách, v několika barevných variantách. Jemně voní a jsou vhodným a netradičním dárkem.

KOUPELOVÉ SOLE

Vysoce kvalitní koupelové sole se vyrábějí s několika vonnými přísadami. Prodávají se buď v dózách ve formě klasických kristalů a nebo jako kompaktní práškové kuličky.

Zobrazit

Ostatní kosmetika Počet produktů: 25

na stránku
Zobrazeno 25 – 25 z 25 položek
Zobrazeno 25 – 25 z 25 položek