Kosmetika Rose

Řada Rose je nerozšířenejší a nejoblíbenější bulharská kosmetika z růžového oleje, která se k nám dováží.

Růžový olej (a jako druhotný produkt růžová voda) je jednou z nejcenějších přírodních látek používaných v kosmetice. Vyrábí se z květů Damascénské růže nazývané “královna růží”, které se daří jen na několika málo místech na světě a jedním z ...

Řada Rose je nerozšířenejší a nejoblíbenější bulharská kosmetika z růžového oleje, která se k nám dováží.

Růžový olej (a jako druhotný produkt růžová voda) je jednou z nejcenějších přírodních látek používaných v kosmetice. Vyrábí se z květů Damascénské růže nazývané “královna růží”, které se daří jen na několika málo místech na světě a jedním z nich je Údolí růží na úpatí pohoří Stará Planina. A právě z této lokality tato růžová kosmetika pochází.

Květy růže sběrači sklízejí před úsvitem a sbírají jen ta poupata, která by se přes den plně rozvila. Z těch se pak destiluje růžový olej, pro jehož výrobu je na 1 gram třeba více než 3 kg okvětních lístků.

Růžová voda vzniká jako druhotný produkt při výrobě oleje. Tradice této výroby sahá až do starověku; výroba se sice zmodernizovala, ale surovina zůstává stále stejně vzácná.

V kosmetické řadě Rose najdete vše pro péči o vaší pleť, tělo i vlasy. Pravidelným používáním kosmetiky s růžovým olejem a růžovou vodou získáte jemnou a svěží pleť, předejdete jejímu předčasnému stárnutí a vzniku nových vrásek.

Zobrazit

Kosmetika Rose Počet produktů: 17

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek